Infolinia Fleetiy: +48 14 30 00 418 (pon-pt 9:00-13:00)

Pre-Paid - Fleetiy - z nami opłaty drogowe są proste

Czym jest Doładowanie?

Doładowanie jest pakietem godzinowym, który umożliwia rozliczanie opłat w systemie e-TOLL za przejazd drogami płatnymi. Umożliwia wykupienie pakietu i korzystanie z niego przez okres 6 miesięcy, wykorzystując go tylko podczas przejazdu drogą płatną. Użytkownik po wykupieniu pakietu musi pamiętać tylko o podpięciu urządzenia do zasilania w samochodzie przed planowaną trasą.

Cennik

15 Godzin

14.99
  • 15 godzin
  • 6 miesięcy ważności

40 Godzin

29.99
  • 40 godzin
  • 6 miesięcy ważności

75 Godzin

44.99
  • 75 godzin
  • 6 miesięcy ważności

150 Godzin

69.99
  • 150 godzin
  • 6 miesięcy ważności

Podane ceny są cenami Brutto, zawierającymi 23% podatku VAT.

Instrukcja krok po kroku

Zakup urządzenia

Kup urządzenie z naszej oferty: ZSL Standard, OBU pod akumulator, OBU pod zapalniczkę, OBD lub OBD SMART. Wraz z zakupem otrzymasz od nas dane do logowania do aplikacji Fleetiy dostępnej z poziomu komputera oraz na telefony z systemem iOS, Android.

 

Aktywacja urządzenia

Aktywować urządzenie możesz w punktach obsługi klienta lub na stronie etoll.gov.pl. Samodzielną aktywację ułatwią filmiki instruktażowe które znajdują się w aplikacji Fleetiy w zakładce „instrukcje”.

Zakup pakietu

Kup wybrany pakiet godzinowy ze sklepu Fleetiy: https://sklep.fleetiy.pl. Po zakupie na adres mailowy otrzymasz kod aktywacyjny.

Aktywacja pakietu

Po zalogowaniu do aplikacji Fleetiy przejdź do zakładki „pojazdy” i naciśnij „dodaj subskrypcje”, następnie wpisz otrzymany wcześniej kod i naciśnij „aktywuj”. Po prawidłowym dodaniu kodu wyświetli się komunikat „Twoja subskrypcja została aktywowana”.

Przygotowanie do jazdy

Gdy masz już urządzenie z aktywnym pakietem wystarczy, że podepniesz je do zasilania w samochodzie (gniazdo zapalniczki lub OBD zależnie od typu urządzenia). Urządzenie wysyła dane i rozlicza przejazd po drodze płatnej.

Ważne informacje

Pakiet godzinowy zmniejsza się dopiero po podłączeniu urządzenia do zasilania oraz wjechaniu na odcinek płatny. Na odcinkach niepłatnych, pakiet godzinowy nie zmniejsza się. Dzięki takiemu rozwiązaniu każda minuta pakietu jest minutą Twojej rzeczywistej jazdy. 

Po zainstalowaniu aplikacji zalecamy włączenie od niej powiadomień. Aplikacja wyśle wtedy informację o kończącym się pakiecie godzinowym.

Jeśli Twój pakiet się kończy i obawiasz się nierozliczenia całości przejazdu możesz w dowolnej chwili trwania poprzedniego pakietu dodać nowy pakiet. System zacznie zużywać nowy pakiet dopiero w momencie w którym wykorzysta całkowicie wcześniejszy pakiet.